0908 333 363 premonta@premonta.sk

O firme

Naša Spoločnosť poskytuje služby v oblasti vodoinštalačných a kúrenárskych prác. Zabezpečíme údržbu bytových a nebytových priestorov, kancelárií, rodinných domov a novostavieb v Liptovskom Mikuláši, Liptovskom Hrádku a blízkom okolí. Ponúkame služby ktoré zahŕňajú kúrenie, vodoinštalácie, ústredné kúrenie a výmena potrubia.

Náš expert pre núdzové inštalatérske práce je k dispozícii 24 hodín 7 dní v týždni, 365 dní v roku. Štandardná doba je od 8:00 do 16:00, ale môžete si nás objednať aj skôr v dopoludňajších hodinách, rovnako ako večer a v sobotu.
Plne kvalifikovaný a skúsený tím miestnych inštalatérov je schopný zabezpečiť rýchle a efektívne riešenie všetkých problémov.

V dnešnej dobe je veľmi veľký problém nájsť dobrého remeselníka, ktorý by sa nesnažil zodrať zákazníka z kože. Viacerí predpokladajú, že zákazník nemá dostatok znalostí a ani netuší aké veľké opravy ho čakajú a miesto toho aby vyšiel zákazníkovi v ústrety, často ho zavádza neúplnými informáciami.

Ale nájdu sa aj taký ktorí sú poctivý, taký pre ktorých je zákazník na prvom mieste. Odborný a skúsený tím vám poskytuje kompletné služby zamerané na vodoinštalatérske a kúrenárske práce. Poctivo a efektívne vykonaná práca sa prejavia na reálnych finančných úsporách zákazníkov.

Špecializujeme sa na všetky druhy zákazok, od menších ako sú drobné opravy batérií až po rekonštrukcie jednotlivých bytových jednotiek. Zákazky realizujeme komplexne od  zistenia závad cez búracie práce až do úplného zhotovenia diela. Inštalatér pracuje poctivo a zodpovedne a vždy sa snazí splniť všetky požiadavky zákazníka.

 

Na trhu pôsobíme od roku 2005.

Radi odpovieme na akúkoľvek otázku na tel. čísle 0908 333 363 alebo na premonta@premonta.sk

 

Pracujeme na území okresu Liptovský Mikuláš a okolie.

Zavolajte nám s dôverou a získajte čo najlepšie služby.Čo robíme?

Vodomery
Plynomery
Vodné potrubie opravy a inštalácie
Riešenie problémov úniku plynu a upchatie umývadiel, WC, vodovodné batérie, vane, kanalizačného potrubia
Oprava / nahradiť / nainštalovať zariaďovacie predmety

Hlavné výhody:

  • Odborné poradenstvo v cene
  • Overený a kvalitný výrobcovia
  • Servis prác
  • Rýchla montáž

PREMONTA s.r.o.


Telefón:
0908 333 363

E-mail:
premonta@premonta.sk

Adresa:
Priemyselná 1, 031 01 Liptovský Mikuláš

IČO: 36430277

DIČ: 2022003203

Návrat hore